{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Formları

 

KORONAVİRÜS (COVİD 19) SALGINI SEBEBİYLE ÜLKEMİZDE OLDUĞU GİBİ İLİMİZDE DE BİRÇOK SEKTÖR SÜREÇTEN OLUMSUZ OLARAK ETKİLENMİŞTİR. BU KAPSAMDA SİZ ÜYELERİMİZDEN GELEN BÜTÜN TALEPLER İLGİLİ MERCİLERE İLETİLMEKTE VE TAKİBİ YAPILMAKTADIR. SALGIN NEDENİYLE YAŞANAN BÜTÜN GELİŞMELER İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMELERE (https://tobb.org.tr/Sayfalar/20200323-covid-destegi.php) LİNKİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

KORONAVİRÜS (COVİD 19) SALGINI SEBEBİYLE TÜM DÜNYADA VE ÜLKEMİZDE YAŞANAN GELİŞMELER ŞARTLARIN HER GEÇEN GÜN DEĞİŞMESİNİ BERABERİNDE GETİRMEKTEDİR. BU NEDENLE FARKLI SEKTÖRLERİN SORUNLARINI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ TESPİT ETMEK AMACIYLA YENİ BİR ÇALIŞMA HAZIRLANMIŞTIR. BU KAPSAMDA AŞAĞIDA FORMDA SEKTÖRÜNÜZ İLE İLGİLİ EN ÖNEMLİ GÖRDÜĞÜNÜZ EN FAZLA (3) SORUNU VE HER BİR SORUN KAPSAMINDAKİ ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİZİ BELİRTEREK TARAFIMIZA GÖNDERMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

KORONAVİRÜS İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLENDİRME VE DUYURULARA ODAMIZ WEB SİTESİ (www.cayelitso.org.tr ) VE SOSYAL MEDYA SAYFALARINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

NOT: FARKLI SEKTÖRLERDE FAALİYET GÖSTEREN ÜYELERİMİZ HER BİR SEKTÖR İÇİN FORMU AYRI AYRI DOLDURARAK TARAFIMIZA GÖNDEREBİLİR.

*  Gerekli


Online - Koronavirüs (COVID-19) - Sorunlar ve Çözüm Önerileri

*
*
*
*
*
 
*


   KVKK Metinlerine Ulaşmak için Tıklayınız