{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Bilgi Bankası

ÇAYELİ TİCARET VE SANAYİ ODASI

ORTAK OLDUĞUMUZ  VE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ SOSYAL  PROJELER

 

  1. İlçemiz de ki okul öğrencilerine  dağıtılmak  üzere “ Yeri  Göğe İndirelim” adlı kitaptan bin adet bastırılıp,  Çayeli  Milli Eğitim  Müdürlüğü  ile  ortak  proje  kapsamında  İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim  edilmiştir.
  2.  Çayeli Tanıtma ve Güzelleştirme  derneğinin öncülüğünde gerçekleştirilen  projeye  ortak olarak,  ülkemizin  çeşitli   yerlerinden  ilçemize  gelen 15  ressamın ilçemizin  turizm noktalarını resmederek sosyal medya ve sergileme etmek suretiyle  faaliyette bulunan  ressamların  günlük konaklama  giderlerini karşıladık.
  3. Her yıl devam ettirdiğimiz,  ilçemizdeki   eğitim fakültesini dereceyle bitiren ilk üçe giren öğrencilere hediyeler alındı.
  4. “Çayeli Okuyor”  projesi  kapsamında  tüm öğrencilerin katılımıyla  basılan  şiir  kitabının  basımı  için maddi katkıda  bulunuldu.
  5. İlçemizi  tanıtma  adına  sosyal  proje olarak  gerçekleştirilen,   “ iki hayat bir başlık”, “sesimiz”, “sınırda”  kısa  filmleri  İstanbul da  yarışmalara  girerek derecelere  girmiştir.  Çayeli  Doğa  Sporları Külubunun  yürütmüş  olduğu  projeye ortak  olarak maddi katkı sağlanmıştır.
  6. İlçemiz de  kurumların birlik ve beraberliğinin sağlanması adına , kurumlarla  vatandaşlar arasındaki   bağı güçlendirme adına  odamız  öncülüğünde ilçe  milli eğitim  müdürlüğü ile ortak ,  kurumlar arası  voleybol turnuvası düzenlenmiştir.